W MEGA PROMOCJI LABORATORIUM EKODARPOL OFERUJEMY

10 PRÓBEK gleby

Przy zleceniu na 10 PRÓBEK gleby, kompleksową obsługę jedenastej próbki gleby, w wybranym pakiecie wykonamy dla Ciebie już za 1 grosz.

20 PRÓBEK gleby

Przy poborze automatycznym 20 PRÓBEK gleby przez naszego próbkobiorcę otrzymujesz 50% rabatu na mapy zasobności wraz z obrysem pola.

30 PRÓBEK gleby

Zlecając naszemu próbkobiorcy pobór 30 PRÓBEK gleby w jednym terminie, otrzymujesz gwarancję wykonania poboru w ciągu 7 dni roboczych a dojazd do 50 km od Laboratorium Ekodarpol jest GRATIS.

10% rabatu

dla stałych klientów na wszystkie usługi z oferty Laboratorium EKODARPOL niezależnie od wybranego pakietu analiz i ilości próbek na zleceniu.

10% rabatu

dodatkowego rabatu za polecenie usług laboratorium EKODARPOL*.

* rabat naliczany w momencie przyjęcia zlecenia. Warunkiem przyznania rabatu jest skorzystanie z usług Laboratorium Ekodarpol przez osobę poleconą, przed przyjęciem zlecenia objętego rabatem.

ZAREJESTRUJ SIĘ WYPEŁNIJ ANKIETĘ WYŚLIJ

AKTYWUJEMY TWÓJ RABAT W CIĄGU 48 GODZIN

Informacja RODO

Administratorem danych osobowych jest PPH EKODARPOL Zbigniew Zubala. Dane będą przetwarzane w celu związanym z akcją promocyjną, zawarcia umowy oraz marketingu produktów i usług. Wszelkie informacje o podstawach prawnych oraz przysługujących prawach są opisane w naszej polityce prywatności.

TERMINY POBORU PRÓBEK 2023 USTALAMY INDYWIDUALNIE NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ.

Czas trwania promocji: 01.02.2022r. - 01.12.2023r.

Informacja o promocji usług laboratorium EKODARPOL
Ulotka oferty laboratorium EKODARPOL
Cennik usług laboratorium EKODARPOL

CO OFERUJEMY

Skorzystaj z badań nowoczesnego Laboratorium EKODARPOL i uzyskaj zalecenia nawozowe w oparciu o wiarygodne wyniki badań jak i fachowe doradztwo ze strony Działu Rolnego Firmy EKODARPOL.

PRECYZYJNY POBÓR PRÓB GLEBOWYCH

Zdając sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma dokładność poboru prób glebowych, korzystamy z
automatycznego próbnika Wintex 2000 w oparciu o współrzędne GPS.

Klient, który decyduje się na pobór ręczny również może skorzystać z usługi poboru przez doświadczonego próbkobiorcę Laboratorium EKODARPOL. Pobór zawsze odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami i najwyższą starannością.

WIARYGODNA ANALIZA GLEBY – SKŁADNIKÓW DOSTĘPNYCH DLA ROŚLIN

Pracujemy na innowacyjnych instrumentach analitycznych – jako nieliczni posiadamy Spektrometr Mas ICP-MS, by dać Państwu jak najdokładniejsze wyniki w przypadku każdego badanego pierwiastka mającego wpływ na wzrost uprawianych przez Państwa roślin.

Posiadamy również Analizator Elementarny CHNS do badań próchnicy glebowej, azotu ogólnego oraz siarki ogólnej. Nasze nowoczesne metody analityczne pozwalają wskazać ilość składników pokarmowych dostępnych dla roślin oraz całkowitą zawartość pierwiastków w glebie. Większość laboratoriów określa jedynie
całkowitą zawartość składników pokarmowych w glebie, co nie zawsze pozwala precyzyjnie określić
potrzeby nawozowe.

Wybierając Laboratorium Ekodarpol możesz mieć pewność, że wyniki analiz będą odzwierciedleniem faktycznego stanu Twojej gleby.

DEDYKOWANE ZALECENIA NAWOZOWE

Nasze zalecenia nawozowe przygotowane są w oparciu o wiarygodne wyniki badań oraz
kwestionariusze nawozowe przygotowane tak, aby każda informacja o Państwa uprawie przybliżyła
nas do wydania rzetelnych, skutecznych wskazówek mających na celu uzyskanie wysokich plonów.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Zawsze chętnie pomagamy i doradzamy naszym klientom za pośrednictwem rozmowy telefonicznej,
a także w czasie bezpośrednich spotkań w gospodarstwie lub w terenie.

ODBIÓR PRÓBEK OD KLIENTA

Możliwość odbioru próbek przez naszego kuriera na terenie całego kraju. Cena to jedynie 35 zł brutto za paczkę do 30 kg. Wymagana ilość próbki wynosi 0,5 kg, więc daje to Państwu możliwość wysyłki nawet do 60 próbek w jednej przesyłce.