Effects

Your effects
Pan Piotr, lubuskie

Trawnik po zastosowaniu produktu Humus Active papka do trawników. Trawnik nabrał kolorów oraz jest bardziej gęsty. Polecam zdecydowanie.


Justyna

Pochwalę się Wam moim przepięknym storczykiem. Nigdy nie miałam specjalnej ręki do kwiatów więc storczyk to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Wiadomo, że nadmiar słońca i wody mu szkodzi, tak samo przeciągi lub złe podłoże. Starałam się więc nie podlewać go zbyt obficie, stoi w miejscu gdzie bezpośrednio nie świeci słońce a mimo to po pierwszym przekwitnięciu długo straszył. Dając mu ostatnią szansę kupiłam Wasz biohumus do storczyków w sklepie ogrodniczym. Po dwóch podlaniach (raz w tygodniu) wygląda jak na zdjęciu. Jestem zachwycona, dziękuję!


Żaneta, Szczecin

Uwielbiam paprocie lecz niestety nie mam ręki do kwiatów, zwykle albo je przeleję albo zasuszę. Ostatnio od męża dostałam dwie trochę mizerne paprotki i postanowiłam że tym razem będzie inaczej. W sklepie ogrodniczym kupiłam waszą Mgiełkę do paproci Biohumus Life. Po kilku tygodniach zmiany były już  naprawdę widoczne- paprocie się pięknie rozrosły i cieszą oko. Lubię Was, Ogrodnika z fajką i Wasze nawozy.  Teraz ambitnie planuję w domu więcej kwiatów, z Wami to łatwizna. Dziękuję 🙂


Monika

Doświadczenie: Tej wiosny kupiłam dwie małe pelargonie, jedną podlewałam  Biohumusem Extra, drugą wodą. Efekt jest bardzo wyraźny. Geranium “Biohumus” ładnie wyrósł, ten drugi trochę podrósł, ale różnica jest kolosalna. Na dowód przesyłam zdjęcie. Dziękuję oczywiście.


Pan Andrzej, Szwajcaria

Polski ogród w Szwajcarii, gdzie zostały posadzone krzewy owocowe, drzewa, maliny, poziomki, winogrona, a także gdzie zrobiłem mini warzywniak. Kwiaty – róże, które stanowią dla mnie magię zapachów, kolorów, kształtów, będą stanowiły ozdobę tego ogródka. No i oczywiście mini uprawa ziół. Uprawy w trudnych warunkach- ziemia nie była uprawiana przez kilkadziesiąt lat, rósł mech i słabo trawa, sądzę, że była wyjałowiona do granic możliwości. Klimat górski, ostry w dzień w lecie 25-37 st. C (w ubiegłym roku temperatura przekraczała 45 st. C) i palące słońce, noce chłodne, zimy śnieżne lecz nie najmroźniejsze. Jako zwieńczenie pozytywnego oddziaływania preparatów Ekodarpol, przedstawiam końcowe efekty – wspaniałe efekty w zastosowaniu wspaniałych, naturalnych środków.

Dzięki nim nastąpiło “odrodzenie się” jagody kamczackiej, która najbardziej ucierpiała. Wspaniale się rozwija, ma piękne, zdrowe przyrosty i dała smaczne pierwsze owoce!  Przesyłam zdjęcia pięknie rozwijającej się czereśni,  nawet poziomki, wbrew obawom po raz drugi obficie zakwitły i wydały bogaty plon!  Zapach i smak dzikich (trochę udomowionych) poziomek zniewalający!!!

Chcę aby zamieszczone zdjęcia były dobrą ilustracją zastosowania preparatów, wiarygodną i zachęcającą do ich zakupu. Zawsze cieszy mnie sukces polskiej firmy i chciałbym cieszyć się z sukcesu ekonomicznego firmy Ekodarpol.

 

 


tadek

Ciocia Ola jest zdania, że lepiej zjeść mniej, ale za to coś pysznego.
Tę myśl przedkłada również na rośliny, które nie zapomina podlewać nawozem, który daje im siłę do bujnego rozrastania się, jak również do kwitnienia.


szczepcio38

Mam działeczkę raczej rekreacyjną na Rodzinnym Ogrodzie Działkowym gdzie uprawiam pomidory, truskawki, maliny i krzewy jagodowe oraz drzewka owocowe. Biohumus Extra stosowałem w poprzednich latach do uprawy pomidorów, pomidory miałem bardzo dorodne, ale mogę się tylko chwalić bo nie mogę udokumentować, ze stosowałem biohumus. W tym roku kupiłem w sklepie HUMUS ACTIVE papka UNIWERSALNY. Opryskałem i podlałem truskawki, poziomki i krzewy jagodowe, opryskałem grusze, czereśnie i wiśnie oraz użyłem go do podlewania rozsady pomidorów.  I tu najlepiej widać skuteczność stosowania Humusu na poniższych zdjęciach rozsady pomidorów.