XXIV Żuławskie Targi Rolne- Stare Pole 10-11.06.2017

XXIV Żuławskie Targi Rolne- Stare Pole 10-11.06.2017

Zapraszamy do Starego Pola, gdzie odbędą się Żuławskie Targi Rolne. To już stały punkt w kalendarzu imprez, jakie organizuje tutejszy oddział Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Podczas targów zaprezentują się przedstawiciele kilkunastu branż, m.in. rolniczej, ogrodniczej, pszczelarskiej budowlanej, firm związanych z chemią w rolnictwie, a także te oferujące m.in. maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze. Tegoroczne targi będą także bogate w ofertę producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii i systemami grzewczymi. Nawozy, w tym ekologiczne będą dostępne na naszym stoisku- czekamy na Państwa z niecierpliwoscią!

W Starym Polu pojawi się również całkiem sporo wystawców oferujących produkty spożywcze wytwarzane tradycyjnymi metodami. Smakosze będą mogli kupić wędliny, sery, miody, w tym pitne, zioła, nalewki, produkty tradycyjne, zdrowy nabiał, podpiwki, chleb na zakwasie czy własnoręcznie wyrabiane mięsa i kiełbasy – tego na targach nie zabraknie.

Powiązane