O nas

Szanowni Państwo!

Jesteśmy polską firmą, która działalność w dziedzinie produkcji nawozów rozpoczęła w 1993 roku.  Już wtedy EKODARPOL miał charakter firmy rodzinnej, która stawia na wartości, takie jak uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek. Nasza marka jest nierozerwalnie połączona z nazwiskiem ZUBALA. Właściciel-Zbigniew Zubala zarówno przed partnerami biznesowymi, jak i Klientami odpowiada swoim nazwiskiem i twarzą, która jest elementem logo EKODARPOLTo powoduje, że nasze produkty, muszą spełniać takie normy, jakich nie powstydzilibyśmy się w swoim własnym domu.

Naszym pierwszym flagowym produktem był BIOHUMUS EXTRA wytwarzany dzięki własnej hodowli dżdżownic, która jest największą i najbardziej profesjonalnie prowadzoną tego typu działalnością w Polsce. Po BIOHUMUSIE EXTRA, w kolejnych latach na rynek wprowadziliśmy kolejne silne marki i doskonałe produkty- HUMUS ACTIVE, PLONAR ACTIVE, HUMUS UP, BIOCHRON i wiele innych. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie ze strony naszych Klientów, dzięki temu ciągle doskonalimy i poszerzamy ofertę asortymentową, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb rynku.

Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów oraz pełnej dostępności oferty w sieci najlepszych hurtowni i sklepów, zyskaliśmy zaufanie rzeszy Klientów- użytkowników działek, hodowców kwiatów, warzyw i owoców, rolników oraz tych, którzy dbają o ozdobne rośliny domowe i ogrodowe. Najwyższa jakość produktów EKODARPOL została doceniona i zaowocowała zdobywaniem wielu nagród i tytułów o charakterze krajowym, takich jak DOBRA MARKA 2013, DOBRA MARKA 2014 oraz NAJLEPSZE W POLSCE, które stanowią dla Nas wyróżnik solidności i jakości.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnym sprzętem i odpowiednim zapleczem magazynowym, które są gwarantem dużej wydajności produkcji oraz ciągłości dostaw. Posiadamy także własne, nowoczesne laboratorium wyposażone w najwyższej jakości sprzęt analityczny, by jakość naszych produktów była zawsze na najwyższym poziomie. Wszytko to wpisuje się w wyznaczony kierunek rozwoju firmy wytwarzającej produkty przeznaczone do ekologicznych i naturalnych metod uprawy roślin.

Jednocześnie prowadzimy działania promocyjne w formie sponsorowanych programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów w fachowej prasie, organizujemy także liczne szkolenia, bierzemy udział w targach branżowych, dotujemy uprawy doświadczalne. Obecna sytuacja firmy na rynku oraz przyjęta strategia ciągłego rozwoju stanowi gwarancję stabilności i rzetelności Firmy.

EKODARPOL w liczbach

w całej Polsce
obsługiwany areał w Polsce
Plonaru Activ
Humusu Active

Efekty