O nas

Szanowni Państwo!

Działalność w dziedzinie produkcji nawozów w Firmie EKODARPOL rozpoczęliśmy w 1993 roku.  Biohumusy, będące nawozami naturalnymi i oznaczane znakiem towarowym BIOHUMUS EXTRA, wytwarzane są przez własną hodowlę dżdżownic, która jest największą i najbardziej profesjonalnie prowadzoną tego typu działalnością w Polsce. W kolejnych latach wprowadziliśmy użyźniacz glebowy pod marką HUMUS ACTIVE, który zawiera naturalną mikroflorę pochodzącą z przewodu pokarmowego dżdżownic kalifornijskich oraz kwasy humusowe.

Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów szybko zyskaliśmy zaufanie rzeszy Klientów- użytkowników działek,  hodowców kwiatów, warzyw i owoców, rolników oraz tych, którzy dbają o ozdobne rośliny domowe i ogrodowe. Najwyższa jakość produktów EkoDarPol została doceniona i zaowocowała zdobywaniem wielu nagród i tytułów o charakterze krajowym, takich jak DOBRA MARKA 2013, DOBRA MARKA 2014 oraz NAJLEPSZE W POLSCE, które stanowią dla Nas  wyróżnik solidności i jakości.sequence-03-still032Wielkim atutem firmy są szybkie terminy dostaw towarów do Klientów. Umożliwia to sprawnie funkcjonująca sieć dystrybucyjna na terenie całej Polski, skuteczni Przedstawiciele Handlowi oraz fachowi doradcy.  Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt i zaplecze naukowe wpisują się w wyznaczony kierunek rozwoju Firmy wytwarzającej produkty przeznaczone do ekologicznych i naturalnych metod uprawy roślin.  Firma posiada własne, nowoczesne laboratorium wyposażone w najwyższej jakości sprzęt analityczny.  

Jednocześnie prowadzimy działania promocyjne w formie sponsorowanych programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów w fachowej prasie, organizujemy także liczne szkolenia, bierzemy udział w targach branżowych, dotujemy uprawy doświadczalne. Obecna sytuacja firmy na rynku oraz przyjęta strategia ciągłego rozwoju stanowi gwarancję stabilności i rzetelności Firmy.

Ekodarpol w liczbach

w całej Polsce
obsługiwany areał w Polsce
Plonaru Activ
Humusu Active

Efekty