Dodaj efekt

Wypełnij formularz
+48

x
Wasze efekty
Użytkownik
Pan Jan, woj. opolskie
Doświadczenia

Stosuję Wasze produkty-plonochrony oraz polepszacz glebowy .Bardzo dobrze sprawdziły się plonochrony, a szczególnie zasadowy i potasowy. Przedłużyły owocowanie ogórków do końca wrzesnia na działce, a pomidory pod folią /pomimo kilkuletniej uprawy/ jeszcze owocują , są zdrowe. Tylko 2 razy opryskałem zasadowym i potasowym. Rewelacja. Niczym innym nie pryskałem.
Największe pomidory powyżej 1300 gram. Mój rekord to 1848 gram w 2015, a w tym roku bez wysiłku 1802 gram. Tak samo z dynią. Mój rekord 580,5 kg w 2011 roku, a w tym roku prawie bez nadzoru 408 kg./hodował mój syn/.
Znam się na uprawach i mogę powiedzieć, że Wasze nawozy mi bardzo odpowiadają. Moim znajomym je polecam i dokonam zakupów bezpośrednio równięż dla nich.
Z poważaniem Jan ze Zdieszowic.

Użytkownik
Pan Grzegorz, woj. lubelskie
Doświadczenia

Zastosowano Humus Active doglebowo na resztki pożniwne 20 l/ha oraz na wiosnę 20l/ha plus około 100 kg/ha nawozów pierwszy raz na polu gdzie po raz trzeci z rzędu jest uprawa pszenicy. Na zdjęciach pokazany jest kontrast wysokości zboża bez stosowania oraz po zastosowaniu.

Użytkownik
Pan Krzysztof, woj. łódzkie
Doświadczenia

Plantacja porzeczki czerwonej uprawowa na glebie kl. V zastosowano Humus Active doglebowo na przełomie kwiecień/maj 2017. Na zdjęciu widoczne przyrosty i soczysta zieleń liści o dużym wymiarze powierzchni. Przed kwitnieniem wykorzystano Plonochron fosforowy i mikroelement owy.Na zdjęciach pokazany jest kontrast bez stosowania Humusu i Plonochronów z widocznymi żółtymi liśćmi – brak przyrostu jagody małe.

Użytkownik
Pan Marek, woj. mazowieckie
Doświadczenia

W celu przekonania się czy Humus Aktive działa zastosowałem na niektórych polach humus w dawce 20 litrów na ha przez 3 lata i jest różnica bardzo duża.

Użytkownik
Pan Paweł, Chodów. woj. małopolskie
Doświadczenia

Różnica po zastosowaniu HUMUS ACTIVE widoczna gołym okiem, same oszczędności przy kopaniu, ziemia pięknie się przesiewa nie ma brył. Polecam

Użytkownik
Pan Henryk, Dragany, woj. Lubelskie
Doświadczenia

Zastosowano oprysk 5% stężeniem HUMUS ACTIVE w celu ratowania plantacji przed likwidacją spowodowaną porażeniem roślin przez rdzę. Zabieg wykonano jeszcze dwukrotnie, w tym największą dawkę 40 l w przełożeniu na 1 ha po ścięciu pędów. Podjęto słuszną decyzję z zastosowaniem HUMUSU ACTIVE, rośliny szybko odzyskały formę oraz odwdzięczyły się plonem w przeliczeniu na hektar w wysokości 23 tony!!!

Użytkownik
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian, Krzyżewo, woj. Podlaskie
Doświadczenia

Na uprawie kukurydzy zastosowano HUMUS ACTIVE w czterech 10 litrowych dawkach. Wyraźna różnica w kondycji roślin i ich przyrostach. Doświadczenie z wykopaniem roślin z 2 stanowisk- po HUMUSIE ACTIV i nie- udowodniło różnicę i pozytywne działanie tego produktu na rośliny. System korzeniowy jest o wiele lepiej rozwinięty, widoczna jest również różnica w obwodzie łodygi.

Użytkownik
Pan Borislav, Bułgaria
Doświadczenia

Zdjęcia z upraw pod osłonami z zastosowaniem HUMUSU ACTIVE oraz bez – różnice są widoczne gołym okiem, nastąpił dużo szybszy wzrost części nadziemnej jak i podziemnej rośliny. Oprócz pozytywnych efektów opisanych wyżej również znacząco poprawiły się walory smakowe i wartości odżywcze.