Dodaj efekt

Wypełnij formularz
+48

x
Wasze efekty
Użytkownik
Pan Paweł, Chodów. woj. małopolskie
Doświadczenia

Różnica po zastosowaniu HUMUS ACTIVE widoczna gołym okiem, same oszczędności przy kopaniu, ziemia pięknie się przesiewa nie ma brył. Polecam

Użytkownik
Pan Henryk, Dragany, woj. Lubelskie
Doświadczenia

Zastosowano oprysk 5% stężeniem HUMUS ACTIVE w celu ratowania plantacji przed likwidacją spowodowaną porażeniem roślin przez rdzę. Zabieg wykonano jeszcze dwukrotnie, w tym największą dawkę 40 l w przełożeniu na 1 ha po ścięciu pędów. Podjęto słuszną decyzję z zastosowaniem HUMUSU ACTIVE, rośliny szybko odzyskały formę oraz odwdzięczyły się plonem w przeliczeniu na hektar w wysokości 23 tony!!!

Użytkownik
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian, Krzyżewo, woj. Podlaskie
Doświadczenia

Na uprawie kukurydzy zastosowano HUMUS ACTIVE w czterech 10 litrowych dawkach. Wyraźna różnica w kondycji roślin i ich przyrostach. Doświadczenie z wykopaniem roślin z 2 stanowisk- po HUMUSIE ACTIV i nie- udowodniło różnicę i pozytywne działanie tego produktu na rośliny. System korzeniowy jest o wiele lepiej rozwinięty, widoczna jest również różnica w obwodzie łodygi.

Użytkownik
Pan Borislav, Bułgaria
Doświadczenia

Zdjęcia z upraw pod osłonami z zastosowaniem HUMUSU ACTIVE oraz bez – różnice są widoczne gołym okiem, nastąpił dużo szybszy wzrost części nadziemnej jak i podziemnej rośliny. Oprócz pozytywnych efektów opisanych wyżej również znacząco poprawiły się walory smakowe i wartości odżywcze.

Użytkownik
Pan Wiesław, Łopienie Zyski, woj. Podlaskie
Doświadczenia

Zastosowano HUMUS ACTIVE w celu ratowania jęczmienia ozimego zniszczonego po zimie. Jak widać na zdjęciach 20L dawka świetnie ?podciągnęła? zniszczone rośliny bez strat w plonie pomimo zimowych problemów.

Użytkownik
ODR, Szepietowo, woj. Podlaskie
Doświadczenia

Zastosowano tu HUMUS ACTIVE na jęczmieniu jarym w dawce 20 litrów na hektar przed siewem oraz 10 litrów w fazie krzewienia. Zrobiono doświadczenie z wykopaniem kilku roślin ze stanowiska opryskanego HUMUSEM ACTIVE oraz bez jego wykorzystania. Różnica w ogólnej kondycji roślin jak i przede wszystkim w systemie korzeniowym.

Użytkownik
Pan Waldemar, Boleszkowice, woj. Zachodniopomorskie
Doświadczenia

Stosuje się HUMUS ACTIVE na uprawach od kilku lat w 2 dawkach: 15l/ha na resztki pożniwne oraz 15l/ha wiosną dolistnie. Widać, że na stanowiskach na których jest stosowany HUMUS ACTIVE struktura gleby znacząco się poprawiła a rośliny lepiej wykorzystują składniki pokarmowe, są odporne na krótkotrwałe niesprzyjające warunki pogodowe co się przekłada na wyższy plon. W przypadku bobiku plon pomimo opisanych problemów osiągnięto plon w wysokości 5,4 t/ha gdzie rok wcześniej było to tylko 2,8t/ha.