Specjalista ds. eksportu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „EKODARPOL”
Wiodący na rynku producent branży ogrodniczej i rolniczej
poszukuje Specjalistę ds. eksportu.

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż oferowanych produktów,
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • pozyskiwanie nowych i rozwój obecnych Klientów firmy,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • nadzór nad logistyką dostaw oraz płatnościami Klientów,
  • organizacja i prowadzenie spotkań z Klientami firmy,
  • udział w targach branżowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • mile widziany certyfikat potwierdzający znajomość języka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • wpływ na rozwój firmy oraz współudział w tworzeniu oferty i strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji:
drogą elektroniczną: [email protected]
(w temacie: rekrutacja Specjalista ds. eksportu)

lub na adres: P.P.H. EKODARPOL, ul. Chrobrego 19, 74-400 Dębno
(z dopiskiem rekrutacja Specjalista ds. eksportu)

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez PPH EKODARPOL Zbigniew Zubala z siedzibą w Dębnie przy ul. B. Chrobrego 19, 74-400 Dębno danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w kolejnych naborach przez okres najbliższych 24 miesięcy.”

Przetwarzanie danych osobowych
Wypełniając obowiązek określony w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PPH EKODARPOL Zbigniew Zubala z siedzibą w Dębnie, ul. B. Chrobrego 19, 74-400 Dębno.
2. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator Danych będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane szczególne, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.
3. Dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przetwarzania danych.
4. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 24 miesiące.
5. Mają Państwo prawo do:
1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4) prawo do usunięcia danych osobowych;
5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa)
6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
7. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected]. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Z wykorzystaniem podanych przez Państwa danych osobowych nie będą w sposób zautomatyzowany podejmowane decyzje, w tym profilowanie.